Vip34 Halı Yıkama Bağcılar
Vip34 Halı Yıkama Bağcılar

Bağcılar Halı Yıkama

Temizlik alanında halılar her zaman kadınların büyük sorunları arasında yer almıştır. Bu nedenle de halı yıkama firmalarından hizmet alınması günümüzde son derece normal bir hizmet olarak görülmektedir. Bağcılar halı yıkama olarak firmamızda müşterilerimizin memnuniyeti ve bizlere güvenerek tekrar bizi tercih etmesini sağlamak önceliğimizdir. Firma olarak aradığınız tertemiz halılara kavuşmanız için sizlere hizmet etmekteyiz.

Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

Gerçek Anlamda Tertemiz Halılar

Piyasada İran halısından ipek halılara, yün halılardan Isparta halılarına kadar birçok halı çeşidi bulunmaktadır. Her halıda ise kullanılan farklı boyalar yanlış yıkama tekniği yüzünden renkler solmakta, hatta birbirine karışmaktadır. Bu nedenle halı yıkamada kaliteli firmayı bulmak oldukça önem taşımaktadır. Çoğu firma her halıya aynı tekniği uygularken, firmamızda halılarınızın özelliğine dikkat edilerek her halıya özgü yıkama stili ile hassas işlemler yapılır. Böylece halılarınızın yapısı ve rengi korunmuş olarak ilk günkü parlaklıkta olmasını sağlamaktayız.

Firmamıza gelen halılarınız boyut ve türüne göre ayrılarak öncelikle tozlarından arındırılır. İçerisinde herhangi bir toz kalmaması için derinlemesine toz alma işlemi uygulanır. Halının üzerinde leke varsa özel leke çıkarma işlemi uygulanarak lekeler çıkarılır. Daha sonra yıkama ünitelerinin olduğu bölüme alınır ve halının yapısına, dokusuna uygun bir şekilde zarar vermeden modern teknolojik makinelerimizle yıkama işlemi yapılır. Yıkama sırasında kullanmış olduğumuz halı şampuanları doğal ve bitkisel ürünler olduğundan halının rengine ya da yapısına hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Yıkanan halılar kurutma bölümüne alınır ve burada kurutma işlemi yapılır. Yıkama işlemi biten halılarınız, son olarak herhangi bir problemle karşılaşmamak ve sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına servis personellerimiz tarafından kontrol edilir. Ardından halılarınıza etiketimiz yapıştırılıp güzelce paketlenir ve en kısa zamanda sizlere teslim edilir.

Uygun Fiyatlı Halı Yıkama Hizmeti

Firmamız Bağcılar halı yıkama olarak müşteri memnuniyeti bizler için her şeyden önce gelmektedir. Halılarınız metre üzerinden uygun fiyatlı olarak hesaplanır. Fiyatlarımız mümkün olduğunca uygun olmakla beraber kullanmış olduğumuz malzemelerin kaliteli olmasına da önem vermekteyiz. Halı yıkamada kullandığımız modern teknolojik aletlerimiz sayesinde insan sağlığına zararlı hiçbir ürün kullanmıyoruz. Kullandığımız özel ürünler sayesinde halılarınıza zarar vermeden lekelerden kurtulmanızı sağlamaktayız. Bu nedenle kaza ile dökülen ve halınızdan çıkmamasından korktuğunuz ayran, çay, kahve ya da mürekkep gibi lekeleri artık sorun etmenize gerek kalmıyor.Bağcılar halı yıkama olarak halılarınız firmamız tarafından adresinizden teslim alınır ve yıkandıktan sonra temiz ve paketli bir şekilde adresinize teslim edilir. Bu servis için ekstra ücret talep edilmemektedir.

Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

VIP34 halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Facebook Yorumları
Kategoriler: Halı Yıkama

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir