Vip34 Halı Yıkama Bahçeşehir
Vip34 Halı Yıkama Bahçeşehir

Bahçeşehir Halı Yıkama

Halı, binlerce yıllık kültürümüzün, el sanatımızın ve el emeğinin önemli bir figürüdür. Farklı desenleri, detaylı motifleri ile evlerimizin her yerinde değişik boyda serilir ve sergilenirler. Ancak bu güzel ve değerli eşyalarımız, zemini örtmek ve ayakların yer ile temasını önlemek amacıyla yerde bulunduğundan dolayı, ev içerisinde en çok ve en çabuk kirlenen eşyalarımız olmaktadır. Halılarımızın özellikle yılın belirli zamanlarında tozlarından arındırılması ve hatta yıkanarak temizlenmesi gerekir.  Bahçeşehir halı yıkama olarak, halılarınız için ihtiyaç duyduğunuz temizliği sizlere kaliteli bir şekilde sunmaktayız.

Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Gün içerisinde sürekli olarak üzerinde gezindiğimiz halılar; toz ve kiri yüzeyinde tutmayıp, onları ipliklerin kökünde biriktirirler. Bu durum halınızın tozdan ve kirden arındırılmasını oldukça zorlaştırır. Halınızı balkonda çırpmanız; bu toz ve kiri halınızdan tamamen arındırmayacağı gibi hem tozun solunması açısından, hem yükseklikten düşme gibi yaralanmalara karşı hem de komşularınızla bu konuda yaşayabileceğiniz tartışmalar nedeniyle tamamen zahmetli ve riskli bir iştir. Üstelik sonuç, yorulduğunuza bile değmeyecektir. Ayrıca evde veya bahçenizde halı yıkamak, hem deterjan hem su hem de uzun süre kurumaması sebebiyle zaman açısından israfa neden olacaktır. Bahçeşehir halı yıkama firması olarak halılarınızı size zahmet vermeden kapınızdan alıyor ve ilk önce halılarınızın tozlarını temizleyerek işe başlıyoruz. Daha sonra tam otomatik makinelerimizde, en zorlu kirlere karşı bile etkili olan özel halı şampuanlarımızla halınızı ilk günkü canlılığına kavuşuncaya kadar yıkıyoruz. Hemen ardından yıkanmış ve tertemiz olmuş halınızın suyunu yine otomatik makinelerde sıkarak kurumaya hazır hale getiriyoruz. Son aşamada sıcak hava sirkülâsyonunun sağlandığı kurutma odalarında halınızı kurutmaya bırakıyoruz.

Kaliteli Yıkama Ve Hızlı Teslimat

Son aşamada kuruyan halılarınız, sizlere en temiz ve kullanıma hazır haliyle teslim edilebilmesi için hiçbir yerle temas etmeyecek şekilde naylon ile güzelce ambalajlanıp teslime hazır hale getirilir. Kapınızdan aldığımız halınızı, tertemiz haliyle sizlere zahmet vermeden yine kapınızda teslim edilir.  Bahçeşehir halı yıkama sevdiğiniz ve dikkatle koruduğunuz emanetinizi, sizlere ilk günkü parlak renklerini yeniden kazandırmış, tüm kirlerinden arındırılmış ve tertemiz kokusuyla evinizin en güzel yerlerine serilmeyi bekler vaziyette teslim etmektedir.

Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

VIP34 halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Facebook Yorumları
Kategoriler: Halı Yıkama

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir