Vip34 Halı Yıkama Bakırköy
Vip34 Halı Yıkama Bakırköy

Bakırköy Halı Yıkama

Halı temizleme işlemi sanıldığından çok daha zor bir temizleme işlemidir. Özellikle apartman dairelerinde oturan bireylerin halılarını yıkayacak bir alanları olmadığı gibi kurutmak için de yeterli uzunlukta bir balkona sahip olamamaktadırlar. Halıları yıkamak için bir emek harcanması gerektiği gibi su, deterjan, elektrik masrafı da ev bütçesini yormaktadır. Ev ortamında genellikle halı yıkamak için yeterli ortam olmadığı için halılar silinerek temizlenmeye çalışılmaktadır. Ancak bu silme işlemi halının yüzeysel kirini temizlemekte ve üstteki kiri halının derinliklerine gömmektedir. İyi temizlenmeyen halılar ise üzerinde emekleyen bebekler için mikrop barındırmakta ve bağışıklıklarını etkilemektedir. İş hayatında yorulan ve kendine yeterli zaman ayıramayan kadınlara, evlerinde halı yıkamak için yeterli bir alan olmayan bireylere, bebeklerinin sağlığını düşünen annelere temizlik alanında duydukları yardımı sağlamak için kurulan bir halı yıkama firmasıyız. Bakırköy halı yıkama firması olarak her zaman müşterilerimizin yanınızdayız.

Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

Halı Yıkama Hizmeti Almanın Faydaları

Halı yıkama firması ile iletişim kurarak halı yıkama hizmetinden yararlandığınız takdirde halılarınızı kısa sürede yıkanarak adresinizden teslim alındığı gibi adresinize teslim edilir. Evde kendi çabalarınız ile halılarınızı yıkamaya çalıştığınızda bütçeniz sarsılır, kendinize ayıracağınız zamanı halı yıkamak için geçirmiş olursunuz, yağmur yağacak halı ıslanacak gibi endişeler yaşamak zorunda kalırsınız. Ancak Bakırköy halı yıkama firmamızdan hizmet aldığınızda bu endişeleri yaşamazsınız. Daha ekonomik bir şekilde istediğiniz halı, yorgan, koltuk gibi evinizin demirbaşları kısa sürede yıkanır ve organik deterjan kullanıldığı için rengi solmaz, kumaşı yıpranmaz.

Halı Yıkama Hizmet Aşamaları

Firmamız tam otomatik halı yıkama makinesi kullanmaktadır. Halı, koltuklarınızın rengini korumak ve yıpranmasını önlemek için doğal deterjanlar kullanıyoruz. Halı yıkama işlemine başlanılmadan önce halılarınız üzerinde bulunan toz tanelerinden arındırılır. Sonrasında halılar çeşitli işlemlere tabi tutulur. Bu işlemler ıslatma, şampuanlama, durulama, kirli sudan halıyı arındırma, vakumlama, halıyı rulo haline getirmedir. Bu işlemlerden sonra halınız tekrar durulanır ve deterjandan tamamen arındırılır. Tüm bu işlemlerden sonra halınız kurutulmak üzere kurutma odasın alınır. Belli aralıklar ile kontrol edilir ve kuruyan halınız paketlenerek evinize teslim edilir. Satın alınabilir hizmet sunan firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için Bakırköy halı yıkama firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Vip34 Halı Yıkama Telefon

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

VIP34 halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Facebook Yorumları
Kategoriler: Halı Yıkama

1 yorum

Nurcan Karahan · 27 Mart 2020 22:42 tarihinde

Şimdiye kadar kime verdiysem halılarımı lekeleriyle ve beyaz olan rengi siyahımsı bir renkle geri geldi netten gördüm yorumları okudum umudum yoktu nasip dedim halılarımı verdim Allah razı olsun pırıl pırıl olmuşlardı rengi yerine gelmiş bir tane lekesi kalmamıştı Emeğinize sağlık…

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir