VIP34 HALI YIKAMA BAŞAKŞEHİR | 0212 485 72 78

Vip34 Halı Yıkama Başakşehir
Vip34 Halı Yıkama Başakşehir

Halılar, pek çok kişi tarafından kullanılan eşyalar olduklarından dolayı, kullanım süresinde çok fazla kirlenmeleri de oldukça doğal bir durumdur. Ancak gerek günlük ve genel temizlik zamanlarında gerekse derinden ve sezonluk temizlik zamanlarında halıların da mutlaka yıkanarak temizlenmesi gerekir. El ile yıkanan halıların, makine ile yıkanan halılara oranla kir ve tozlarında çok fazla azalma olmadığı gözler önüne serilmiştir. Başakşehir Halı Yıkama olarak bizler de bu durumu göz önünde bulundurarak hizmet vermeye başladık ve alanında en iyi hizmeti veren firma olmaya devam ediyoruz. Dilediğiniz zaman halılarınızı güvenle bizlere teslim edebilir ve yıkanmış, kurumuş, parfümler eşliğinde paketlenmiş olarak teslim alabilirsiniz.

Halılarınızdaki Lekeler Artık Tarih Oluyor
Başakşehir Halı Yıkama olarak alanında en iyi eğitime sahip olan kişilerle çalışıyor ve böylelikle halılarınızı en derinden temizlemeye de özen gösteriyoruz. Halı yıkamak için özel olarak geliştirilen makineleri kullanarak, halılarınızı en derinden yıkayabiliyoruz.

Halılarınızı Titizlikle Yıkıyoruz
Halılarda biriken kir, toz ve lekelerin doğal bir şekilde çıkarılması için elimizden gelen her şeyin daha fazlasını yapmaya özen gösteriyoruz. Halıların yapısı her ne olursa olsun, üzerinde yer alan lekeler her ne olursa olsun, mutlaka ilaçlı deterjanlar kullanarak halılarınızı yıkıyoruz. Özel makinelerimizi kullanarak, doğal içeriklere sahip olan deterjanlarımızı kullanarak halılarınıza hiçbir zarar vermiyoruz. Halılarınızı ilk günkü kadar temiz, yumuşak ve hoş kokular eşliğinde sizlere teslim ediyoruz.

Halılarınızın Temizliğini Ele Alıyoruz
Her gün en çok kullanılan eşyalar içerisinde yer alan halıların temizliği her zaman çok önemlidir. Halılarınızda yer alan büyük küçük hiçbir leke ve kir sizleri artık rahatsız etmesin. Başakşehir Halı Yıkama olarak bu alanda en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyor ve sizlere halılarınızı ilk aldığınız zamandan daha güzel şekilde sunuyoruz. Halılarınızı özel makinemizde yıkadıktan ve lekelerinden kurtardığımız dan emin olduktan sonra kurumaya bırakıyoruz. Kuruyan halılarınızın yumuşaklığını ve temizliğini uzun süre üzerinde barındırması için parfüm sıkarak dürüyor ve paketli bir hale getirerek adresinize tekrardan teslim ediyoruz.


Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

VIP34 halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Başakşehir halı yıkamaBaşakşehir halı temizlemeEn iyi Başakşehir halı temizleme firmalarıBaşakşehir halı silmeBaşakşehir halı yıkama firmalarıBaşakşehir halı yıkama şirketleriBaşakşehir halı yıkama firmalarının telefon numaralarıEn iyi Başakşehir halı yıkama firmasıEn iyi Başakşehir halı temizleme firmalarıEn ucuz Başakşehir halı temizleme firmaları

Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Facebook Yorumları
Kategoriler: Halı Yıkama

1 yorum

Nurcan Karahan · 27 Mart 2020 12:36 tarihinde

Şimdiye kadar kime verdiysem halılarımı lekeleriyle ve beyaz olan rengi siyahımsı bir renkle geri geldi netten gördüm yorumları okudum umudum yoktu nasip dedim halılarımı verdim Allah razı olsun pırıl pırıl olmuşlardı rengi yerine gelmiş bir tane lekesi kalmamıştı Emeğinize sağlık…

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir