Vip34 Halı Yıkama Esenler
Vip34 Halı Yıkama Esenler

Esenler Halı Yıkama

Teknolojinin gelişmesi insan hayatını değiştirmiş ve köylerden şehirlere göç artmıştır. İnsan hayatı gelişmiş, refah seviyesi artmıştır. Çok katlı binalar inşa edilip apartman hayatı önem kazanmıştır. Geçmiş yıllarda ev önünde halı yıkama devri bitmiş ve apartman dairelerinde kadınlar banyo, balkon gibi alanlarda halı yıkamaya çalışmıştır. Zorlu bir süreç olan bu işlem sonrası halıyı kurutmakta zahmetli olup zaman almaya başlamıştır.  Kadınlar için temizlik yapmak yorucu bir eylem olduğu gibi iş hayatına atılmış, ekonomik özgürlüklerini kazanmış bireyler için bu işlem çok daha zor olmaktadır. Kadınlara temizlik alanında yardım etmek ve halı yıkama işlemini daha ekonomik, daha kısa sürede gerçekleştirmek için günümüzde halı yıkama firmaları kurulmuştur.Esenler halı yıkama firması olarak kadınlara temizlik alanında yardımcı olmakta ve uzman kadromuz ile kısa sürede halılarınızı yıkayarak sizlere teslim etmekteyiz.

Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

Firmamızın Hizmet Kalitesi

Esenler halı yıkama firmamız evlerinizin vazgeçilmez eşyası olan halılarınızı özenle yıkamakta ve adresinize teslim etmektedir. Firmamızda çalışan her birey halı yıkama, kullanılacak ürünler ve halı yıkama işleminin aşamaları hakkında detaylı bilgi ve donanıma sahiptir. Firmamızda görev paylaşımı kişilerin fiziksel özellikleri ve bilgisine göre yapılmıştır. Görev paylaşımı yapılmasının amacı ihtiyaç duyduğunuz hizmeti beklentilerinize cevap verecek üst düzey kalitede ve kısa zamanda size ulaştırmaktır. Halı yıkama işleminde asla kimyasal içerikli şampuanlar kullanılmaktadır. Çocuklarınızın sağlıklı bir şekilde büyümesi için halılarınızın doğal şampuanlar ile yıkanmasına özen gösteriyoruz. Satın alınabilir hizmet sunan firmamızın amacı her kesimden insanların hizmetlerimizden faydalanmasını sağlamaktır.

Halı Yıkama Hizmeti Almanın Avantajları

Esenler halı yıkama firmamızdan hizmet satın aldığınızda bütçenize dost bir davranışta bulunmuş olursunuz. Evde kendi çabalarınız ile halı yıkamak istediğinizde çok fazla su, deterjan ve enerji harcarsınız. Firmamızdan hizmet aldığınızda ise maddi olarak tasarruf etmiş olursunuz. Halı yıkamak için geçirdiğiniz zamanı sevdiklerinizle geçirme imkânı bulursunuz. Evde emekleyen bir bebeğiniz varsa halınızda ki mikroplarla iç içe yaşıyor demektir. Doğal şampuanla özenle yıkanan halınız kirlerden arındırılır ve çocuğunuza sağlıklı bir oyun alanı oluşturulur. Tam otomatik halı yıkama makinelerimiz ve özel kurutma odalarımız ile her mevsim size hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz

Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

VIP34 halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Facebook Yorumları
Kategoriler: Halı Yıkama

1 yorum

Nurcan Karahan · 27 Mart 2020 22:43 tarihinde

Şimdiye kadar kime verdiysem halılarımı lekeleriyle ve beyaz olan rengi siyahımsı bir renkle geri geldi netten gördüm yorumları okudum umudum yoktu nasip dedim halılarımı verdim Allah razı olsun pırıl pırıl olmuşlardı rengi yerine gelmiş bir tane lekesi kalmamıştı Emeğinize sağlık…

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir