Vip34 Halı Yıkama Esenyurt
Vip34 Halı Yıkama Esenyurt

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama, en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmak için çalışıyoruz, otomatik halı yıkama makinesi ile hızlı ve güven içinde hizmet sunan Vip34 Halı yıkamanın hizmet sayfasında ilçede vermiş olduğumuz halı yıkama hizmeti ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. İstanbul Esenyurt ilçesinde halı yıkama hizmeti veren firmamız, Esenyurt’un tüm mahallelerinde hizmet vermektedir. Evinizden alınan halılar en temiz bir şekilde adresinize teslim edilir. Profesyonel halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız, şuan doğru adrestesiniz demektir.

Esenyurt’ta Profesyonel ve Güvenilir Halı Yıkama

Siz de halılarınızı yıkatırken macera aramak ya da beklenmedik sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız İstanbul genelindeki bir çok müşterimiz gibi bizi tercih edebilirsiniz. Firmamızın referansı halılarını yıkadığı müşterilerin yüzlerindeki tebessümdür. Yılların vermiş olduğu tecrübenin sağladığı kaliteli, hızlı ve sıfır hatalı hizmet sayesinde bugünlere geldik. Sizlere daha iyi daha verimli hizmet verebilmek için profesyonel halı yıkama kadromuz ile Halı Yıkama sektöründeki  teknolojileri yakından takip ediyoruz. Ücretsiz servislerimiz, güler yüzlü personelimizle halılarınızı evinizden alıyor tertemiz olarak geri getiriyoruz. Ancak daha önemli olanı ise hizmetimizin halı tesliminde bitmiyor olması.  Vip34 Halı yıkama firması olarak teslim etmiş olduğumuz halılarınız ile ilgili her türlü şikayet ve öneriye anında yanıt veriyoruz. Hizmet sonrası müşteri memnuniyetini de öncelikli prensiplerimiz arasında tutuyoruz.

Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

Esenyurt’ta En İyi Halı Yıkama Hizmeti

Güler yüzlü personellerimiz makbuz karşılığında aldıkları halıları halı yıkama fabrikamıza getirir. Halılarınız ayrı ayrı etiketlenerek karışmaları engellenir. Yıkama işlemine geçmeden önce halılarınız toz alma işlemine tabi tutulur ve üzerindeki yabancı maddelerden ve tozdan arındırılır. Daha sonra tam otomatik halı yıkama makinemizde yıkama işlemine geçilir.10 fırçalı tam otomatik halı yıkama makinesi ile halılarınız en dip noktasına kadar temizlenir. Yine aynı makinede durulama işlemi yapılır. Profesyonel bir halı yıkama hizmeti sunmak bizim için vazgeçilmez kriterlerimizin başında gelir.

Yıkanan halılar halı sıkma makinesine aktarılarak üzerindeki tüm artık su kalmayıncaya kadar sıkılır ve kurutma odalarına aktarılır.iki adet Kurutma odalarımızda halılarınız herhangi bir dış ortam toz,duman ve kirden etkilenmeden hızlı bir şekilde kurur. Kuruyan halılar paketleme bölümüne aktarılarak kontrol aşamasına geçer.

Esenyurt Halı Yıkama Firması Vip34Halı Yıkama

Halılar son bir kontrolden geçerek paketlenir ve müşterilerin istedikleri zamanda sevkiyatı yapılır. Esenyurt halı yıkama hizmetimiz ile ilgili bilgileri sizler için paylaştık. Bize her türlü sorunuzu veya sorununuzu iletebilirsiniz.

Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

Bir Halı Fabrikamızda Hangi Aşamalardan Geçiyor?

  1. Halı toz alma işlemi
  2. Halı yıkama işlemi
  3. Halı sıkma işlemi
  4. Halı kurutma işlemi
  5. Halı paketleme işlemi

İstanbul Esenyurt halı yıkama firması Vip34 Halı Yıkama kurumsal kimliği ile garantili hizmet vermektedir. Bize gerek sosyal medya hesaplarımızdan gerekse iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sorunsuz bir temizlik için Vip34 Halı Yıkama size yeter.

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

VIP34 halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.


Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Facebook Yorumları
Kategoriler: Halı Yıkama

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir