Vip34 Halı Yıkama Fatih
Vip34 Halı Yıkama Fatih

Vip34 Halı Yıkama Fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun halı yıkama fiyatlarını, en profesyonel ve en hızlı hizmet ile sunuyoruz.

Halılarımız gündelik olarak bir çok aile ferdi veya misafirlerimiz tarafından kullanılan, dolayısı ile en hızlı kirlenen eşyalarımızdır. Bu nedenle halılarımızın temizliği evimizdeki tüm eşyaların temizliğinden daha önemlidir.

Fatih bölgesinde Halı yıkama işlemlerinde kusursuz bir çalışma yürüten firmamız, bu hizmeti profesyonel makineleri ile gerçekleştirir. Halıların derinlemesine temizlenmesini sağlayan halı temizleme makineleri ile her halı özenle yıkanarak, durulanır. Profesyonel makine kullanmanın en büyük avantajı halının her yerini aynı ölçüde yıkaması ve temizleme şampuanı kalıntısı bırakmamasıdır. Son derece profesyonel bir yöntem ile halı derinlemesine temizlenir ve en ufak bir kir kalmaz. Özel kapalı kurutma odalarında gerçekleşen kurutma işlemleri ile de halının ilk günkü kalitesine kavuşması mümkün olur. En ufak bir zarar görmeden gerçekleştirilen bütün işlemlerin ardından halılarınız servis araçlarımıza yüklenerek, adresinize teslim edilmek için yola çıkarılır.

Fatih Halı Yıkama Firmaları içinde en iyi ve en hızlı teslimat yapan , kaliteli hizmet sunan Vip34 Halı Yıkama fabrikasında yıkamaya hazır hale gelen halılarınız yine halınız için en uygun avrupa standartlarında içinde zararlı kimyasallar içermeyen çevreyle dost Lazer-Promax halı şampuanlarıyla 12 firçalı tam otomatik halı yıkama makinesinde tek tek yıkama işlemine alınır. Çok lekeli olan halılar leke çalışması yapılır gerekirse tekrar yıkama işlemine alınır. Leke ve kirlerinden tamamen arındırılan halılar bol su ile durulanarak sıkma işlemine girer ve halının içindeki su dışarı atılır. Yıkama işlemi biten temizlenmiş halılar kurutma işlemine girer.Kurutma odasına alınan halılar % 100 kurutularak paketleme bölümüne alınır. Son kontrolleri yapılan halı parfümlenerek paketlenir.

Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

Halı Yıkama Aşamaları

Halı temizleme işlemlerimizde Beyoğlu, Kağıthane, Beşiktaş ve diğer tüm hizmet bölgelerimizde en profesyonel hizmeti sunuyoruz. Halılarınız nasıl ve ne şekilde yıkanıyor, nasıl temizleniyor, ne gibi işlemlerden geçiriliyor? Hepsini aşağıda sizler için listeledik.

  1. Öncelikle adresinizden aldığımız halıların karışması ve kaybolması gibi durumların önüne geçmek için, halılarınızı özet etiket sistemimiz ile etiketliyoruz. Bu etikette bir seri numarası yer alıyor ve bu numara size verilen fişin üzerinde de yazıyor. Bu sayede halılarınız yıkanma veya teslimat sırasında başkalarının halılarıyla karışmıyor, yüzlerce halı arasında kaybolmuyor!
  2. Sizlerden teslim alınan halılarınız, fabrikamızda türüne, dokumasının cinsine ve leke durumuna göre özel bir ayrıştırmaya giriyor. Her halı türü ayrı temizleme yöntemleri ve özel şampuanları ile yıkandığı için, bu işlem halılarınızın güvenliğini sağlıyor.
  3. Türüne göre ayrıştırılan halılar, tam otomatik makinelerimize bir takım ayarlar yapıldıktan sonra sırasıyla giriş yapıyor. Makinemiz halılarınızı derinlemesine temizliyor, köpükleyerek fırçalıyor ve hijyenik bir yıkama sağlıyor.
  4. Makinede yıkanan halılarınız, aynı makinenin durulama ve sıkma ünitesine alınarak, üzerindeki yıkama şampuanından durulanarak arındırılıyor ve sonrasında sıkılarak, suyundan da tamamen arındırılmış oluyor.
  5. Halı yıkamanın son aşaması olan kurutma işleminde ise halılarınızı kapalı ve tozdan arındırılmış kurutma odalarımızda kurutuyoruz. Bu yöntem ile kuruyan halıların diplerinde nem ve ıslaklık kalmadığı için, hiç bir şekilde dip kısımlarda bakteri oluşumu ve neme bağlı koku yapma olasılığı kalmıyor.
  6. Yıkama ve kurutma işlemlerinin ardından, servisimiz tamamen temiz ve hijyenik olduğuna karar verilen halılarınızı adresinize kadar getirerek, sizlere teslim ediyor.

Kullanıma bağlı kirlenen ve tozlanan halılarınızı halı yıkama hizmeti alarak güvenli bir şekilde temizletebilirsiniz. Güven duyabileceğiniz bir halı yıkama firması ile çalışarak halılarınızı tertemiz bir şekilde teslim alabilir, uzun süreler boyunca evlerinizde kullanabilirsiniz. Birçok farklı halı yıkama firması arasından tercih edeceğiniz bir firmaya her dönem halılarınızı güvenle teslim edebilir ve memnuniyet duyacağınız sonuçlara ulaşabilirsiniz. Fatih‘te Halı yıkama hizmetinde sağladığımız garantili hizmetten ve müşteri memnuniyetlerinden örnek alarak siz de her türlü ihtiyacınız için bizleri tercih edebilirsiniz. Geniş bir civarda hizmet veren halı yıkama firmamız, halılarınızı özenle ve titizlikle yıkayarak sizlere teslim etmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Tam Otomatik Yıkama Makineleri

Halı yıkama işlemlerinde kusursuz bir çalışma yürüten firmamız, bu hizmeti profesyonel makineleri ile gerçekleştirir. Halıların derinlemesine temizlenmesini sağlayan yıkama makineleri ile her halınız özenle yıkanarak, durulanır. Profesyonel makine kullanmanın en büyük avantajı halının her yerini aynı ölçüde yıkaması ve halı yıkama şampuanı kalıntısı bırakmamasıdır. Son derece profesyonel bir yöntem ile halı derinlemesine temizlenir ve en ufak bir kir kalmaz. Özel kapalı kurutma odalarında gerçekleşen kurutma işlemleri ile de halının ilk günkü kalitesine kavuşması mümkün olur. En ufak bir zarar görmeden gerçekleştirilen bütün işlemlerin ardından halılarınız servis araçlarımıza yüklenerek, adresinize teslim edilmek için yola çıkarılır.

Garanti Koşulları ile Sağlanan Yıkama Hizmeti

Halı yıkama hizmetini, tamamen garanti koşullarını sağlayarak firmamızdan sağlayabilirsiniz. Adresinizden alınan halılarınız teslim aşamasında bir cihaza kayıt edilerek, teslim aşamasına kadar firmamız garantisi altına alınır. Sizlere verilecek bir bilgi formu ile halılarınızı takip etmeniz sağlanır ve bilgi fişinde yer alacak size ait bir numara üzerinden sizler ile iletişim kurulur. Halılarınızın teslim edileceği gün size önceden ulaşılarak sizden teslim için uygun bir tarih alınır. Planlanan günde halılarınız sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edilir. Halılarınız firmamızda durduğu sürece, bizden kaynaklanacak her türlü yıpranma ve deforme olma durumlarına karşı garanti güvencesi verir ve zararınızı karşılar. Halı temizliği anlamında garantili bir hizmet satın almak için Vip34 Halı Temizleme firmasını güvenle tercih edebilirsiniz.

Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

VIP34 halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Facebook Yorumları
Kategoriler: Halı Yıkama

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir