Vip34 Halı Yıkama Florya
Vip34 Halı Yıkama Florya

Florya VIP34 Halı Yıkama

Eskiden evlerde halı yıkama imkanı var iken günümüzde bu imkan ortadan kalkmıştır. Özellikle çalışan kadın sayısının artması ve apartmanlarda halı yıkama için yeterli imkanın olmaması halı yıkama firmaların tercih edilmesine neden olmuştur. Halı yıkama firmaları halılarınızı evinizde ya da kendi tesislerinde yıkayarak temizleme işi yaparlar. Halı yıkama firmalarında tercih genellikle tavsiye üzerinedir. Yada internetten Florya en iyi halı yıkama firması diye aratarak gerek yorumlara gerek sayfadaki yazı ,resim ve videolara bakarak bir tercihte bulunursunuz. Florya ilçesine hizmet veren VIP34 Halı Yıkama Firmasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Florya  Halı Yıkama Firmaları içinde en iyi ve en hızlı teslimat yapan , kaliteli hizmet sunan VIP34 Halı Yıkama fabrikasında yıkamaya hazır hale gelen halılarınız yine halınız için en uygun avrupa standartlarında içinde zararlı kimyasallar içermeyen çevreyle dost Lazer-Promax halı şampuanlarıyla 12 firçalı tam otomatik halı yıkama makinesinde tek tek yıkama işlemine alınır. Çok lekeli olan halılar leke çalışması yapılır gerekirse tekrar yıkama işlemine alınır. Leke ve kirlerinden tamamen arındırılan halılar bol su ile durulanarak sıkma işlemine girer ve halının içindeki su dışarı atılır. Yıkama işlemi biten temizlenmiş halılar kurutma işlemine girer.Kurutma odasına alınan halılar % 100 kurutularak paketleme bölümüne alınır. Son kontrolleri yapılan halı parfümlenerek paketlenir.

En İyi Halı Yıkama Firması Hangisidir?

Halı yıkatmak istiyor ve hangi firmayı tercih edeceğinizi bilmiyor musunuz? Bu konuda karar vermek için aslında bazı yollar mevcut. Florya Halı Yıkama Tavsiye için aşağıdaki yolları kullanabilirsiniz.

Halı yıkama firması tercihinde bulunabilmek için ilk akla gelen yöntem eş dost tavsiyesi. Özellikle bir yakınınız halı yıkattı ise onun tavsiyelerini dinleyebilirsiniz. Ev hanımları memnun kaldıkları hizmetleri yakınlarına tavsiye etmekten çekinmezler.

Halı yıkama firması tercihinde karar verirken internet yorumları da bir diğer seçenek. İnternette adı geçen halı yıkama firmasından hizmet alan diğer müşterilerin yorumlarını okuyarak mantıklı bir karar verebilirsiniz. İnternet bu açıdan bulunmaz bir nimet. Her firma için internette yorum bulabilirsiniz. Var ise o firma hakkında şikayetleri de inceleyerek daha hızlı karar verebilirsiniz.

Halı yıkama firması ile ilgili bilgi alabilmek için tercih edilen bir diğer yöntem de firmanın kendisinden bilgi almak olabilir. Firmaya internet sitesi üzerinden ya da telefon numarası üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

Bayrampaşa’da Neden VIP34 Halı Yıkamayı Tercih Etmeliyim?

İstanbul VIP34 halı yıkama olarak biz, siz değerli müşterilerimizin yaşadıkları sıcak, mutlu yuvalarında sağlıklı ve sıhhatli olarak yaşamlarını sürdürebilmeleri için, gerekli olan ortamların temiz ve hijyenik olabilmesi adına elimizden gelenin en iyisini yapmak ve sizin en yakın yardımcınız olmak için her zaman sizlerin en yakınında bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Doğru ekipmanlar doğru elemanlar ve doğru hijyenik yıkama ile sağlığınıza zarar vermeden size hizmet vermek biz Bayrampaşa VIP34 Halı Yıkama için çok önemlidir.

7 gün 24 saat  4 mevsim yaz kış konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla size en yakın Bayrampaşa’da VIP34 Halı Yıkama fabrikası olmanın gururunu taşıyoruz.

İstanbul’ un avrupa yakasının her bölgesinde adresiniz neresi olursa olsun size bir telefon kadar yakınız. Sizin yapmanız gereken sadece telefonu elinize alıp bizi aramak.

Ücretsiz servislerimizle, güler yüzlü personelimizle, halılarınızı kapınızdan alıp hijyenik ve tertemiz yıkayıp parfüm ve poşetlendikten sonra size tekrar teslim ediyoruz.

Bayrampaşa’da VIP34 Halı Yıkama fabrikası olarak bizi arayın farkı yaşayın.

Aklınızda hiçbir soru işareti olmadan güvenle halınızı bize teslim edin ve gerisini siz hiç merak etmeyin.

Halılarınız; sağlıklı, hijyenik, hızlı, express ve vip hizmeti olarak , normalde 3 gün de dilerseniz 24 saatte yani 1 gün de teslim edilir.

VIP34 Halı Yıkama, Bayrampaşa’da; konusunda öncü, güvenilir, hesaplı, ekonomik, ucuz ve saygı duyulan bir firmadır.


Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

VIP34 halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Facebook Yorumları
Kategoriler: Halı Yıkama

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir