Vip34 Halı Yıkama Güngören
Vip34 Halı Yıkama Güngören

Güngören Halı Yıkama

Temizlik işleri içerisinde en ağır işlerden birisi de halı yıkama işidir. Halıların temizlenmesi için son derece pratik yöntemler kullanıyor olsak da sonuçları oldukça etkilidir. Eski usulleri tamamen terk edip yalnızca teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerle Güngören halı yıkama firması olarak hizmetlerimizi veriyoruz. Halı yıkama işlemini güçlü çekim gücüne sahip halı yıkama makineleri ile gerçekleştiriyoruz. Tüm işlemler bu makineler yardımı ile yapılıyor. Sonrasında halıları kurutmaya alıyoruz ve kısa sürede de sizlere teslim ediyoruz. Hiçbir şekilde halıları su ve fırça ile yıkamıyoruz. Halılar pis su içerisinde kalmadan ve en dipte katı bir hale gelen kirleri de temizleyecek ölçüde hizmet veriyoruz.

Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

Halı Yıkamada Yüksek Standartlarda Hizmet

Halı yıkama işlemlerini yaparken her zaman en iyi şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Öncelikle kullanılan deterjanın çevre dostu olmasına ve insan sağlığını tehdit etmeyecek bir ürün olmasına dikkat ediyoruz. Kullanılan malzemelerin kaliteli, işçiliğimizin de değerinin yüksek olması bu alanda son derece yüksek kalitede bir hizmet almanızı sağlıyor. Güngören halı yıkama firmamız halı yıkama deterjanları konusunda her zaman titiz seçimler yapıyor. Bu da verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırıyor. Kalite standartlarımızın yüksek olması sayesinde her halı son derece temiz ve sağlıklı şekilde kullanıma sunuluyor. Tüm kış boyunca gönül rahatlığı ile kullanacağınız halıları yıkatmak için herhangi bir tarih belirlemeniz yeterli oluyor.

Halı Yıkama Hizmetinin Detayları

Firmamız halıları yıkarken her zaman halının türüne göre bir işlem gerçekleştiriyor. Güngören halı yıkama firması çalışanlarımız bu konuda son derece bilgili ve deneyimli insanlardır. El dokuması bir halıyı yıkarken farklı bir makine ayarı kullanılmakta ve renklerinde herhangi bir şekilde solma meydana gelmemektedir. Her halı bizim için değerli ve özen gösterilmesi gereken bir halıdır. Bu nedenle de ayrım gözetmeden tüm halılara büyük bir dikkat göstererek hizmet veriyoruz. Halılarınız firmamız tarafından ücretsiz bir servis tarafından alınarak temizleme işlemi yapıldıktan sonra evde olduğunuz saat dilimlerinde teslim ediliyor. Böylece halılarınızın kaybolma riski ya da karışma gibi bir sorunu ortaya çıkmaz.

Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

VIP34 halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

 • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
 • ISO 14001 SERTİFİKASI
 • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Facebook Yorumları
Kategoriler: Halı Yıkama

6 yorum

Gülşah Koç · 4 Nisan 2020 06:29 tarihinde

24 saatte hali nasıl yıkanıp teslim edilir ya aklim almıyor

  VIP34 Halı Yıkama · 4 Nisan 2020 08:40 tarihinde

  Gülşah hanım, Fabrikamızda 24 saat vardiyalı yıkama sistemi mevcuttur. Tam otomatik makinalarda yıkanıp kurutma odalarında kurutuyoruz.Halıların ortalama teslim süresi 3 gündür. 2 adet kurutma odamız var. Express yıkama (24 saatte) yıkama hizmeti talep ettiğinizde ilave olarak 40 TL Ödeme alıyoruz.Benim için 3 günde yeterli diyorsanız zaten normal yıkama ücreti alıyoruz. Ama müşterilerimizden bu konuda talepler aldık. Hepimizin başına gelebilecek ani misafir gelmesi, hasta ziyaret kabul v.s. yada özellikle kış aylarında aman çocuğum betona basıp hasta olmasın diye arti 40 TL yi gözü görmeyen müşterilerimiz var. Bu şekilde olan müşterilerimizin halılarını fabrikaya gelir gelmez ( gündüz yada akşam) hemen yıkamaya alıyoruz. Daha sonra 2. Acil kurutma odasında ortalama 6 saatte kurutuyoruz. Yani aksam bile gelse halı sabah paketlemeye hazır hale geliyor. Sabah gündüz ekibimiz paketleyip servis elemanımızla gün içinde teslimatını yapıyoruz. Bunu bir nev’i Hastanelerin Acil Servisine benzetebiliriz. Unutmayın ZAMANIN bazen PARA dan daha kıymetli olduğu durumlar vardır. Bu durumda biz VIP34 HALI VE KOLTUK YIKAMA olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Naciye Genç · 29 Mart 2020 16:18 tarihinde

Yillardir ilk defa gonlume sinen bir sirket buldum halilarim resmen parliyor cokkkk tesekkur ederim

  VIP34 Halı Yıkama · 4 Nisan 2020 08:24 tarihinde

  Naciye hanım güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

Nurcan Karahan · 27 Mart 2020 22:44 tarihinde

Şimdiye kadar kime verdiysem halılarımı lekeleriyle ve beyaz olan rengi siyahımsı bir renkle geri geldi netten gördüm yorumları okudum umudum yoktu nasip dedim halılarımı verdim Allah razı olsun pırıl pırıl olmuşlardı rengi yerine gelmiş bir tane lekesi kalmamıştı Emeğinize sağlık…

  VIP34 Halı Yıkama · 27 Mart 2020 23:07 tarihinde

  Nurcan hanım güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir