Vip34 Halı Yıkama

Vip34 Halı Yıkama 2004 yılında Temizlik Şirketi olarak faaliyetine başlamış, daha sonra halı yıkama konusunda müşterilerden gelen yoğun istek ve talepler doğrultusunda daha çok halı yıkama hizmetine ağirlık vermiş ve yine oluşan ilgi ve talepler doğrultusunda, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama hizmetlerini de bünyesine katmıştır.Değişen ve gelişen ülke şartları ve standartlarına adapte olan, yeni proje ve iş ortaklarıyla daha kaliteli hizmet vermektedir.

Halılarınız fabrika da cinsine göre ayrılır, Lekeleri için özel kele çıkarıcı ilaçlar uygulanır. Kapalı ortamda kurutma odalarında kurutulur, son kontrolleri yapılarak paketlenir. 24 saat gibi kısa sürede teslim edilir.

Koltuklarınız olduğu yerde Alman markası olan Karcher Profesyonel Koltuk yıkama makinesi ile özel koltuk yıkama şampuanı ve leke çıkarıcıları kullanılarak temizlenir.

Misyonumuz

 • Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan firmamız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.
 • En son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite standartlarına dayanmaktadır.Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli hizmet etme hedefini taşımaktadır.
 • Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kültürünün bir parçası olarak konumlandıran çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır.
 • Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan kuruluşundan bu yana “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

 • Her gün büyüyen hizmet ağımızla ve beraber uyum içinde sürdüğümüz çözüm ortaklarımızla. kalite, ve hizmet prensiplerinden ödün vermeyen bir firmayız.
 • Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli, çözümsel sonuç odaklı ve duyarlı personellerimizle hizmet sunmaktayız.
 • Müşteri isteklerinin daima ön planda tutmaktayız,
 • Çevreye, doğaya ve topluma saygılıyız.
 • İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı.
 • Tüm kaynakların verimli kullanımı.
 • Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu,
 • Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek.