VIP34 HALI YIKAMA | 0212 485 72 78

vip34 halı yıkama
vip34 halı yıkama
Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

İstanbul’da Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti Almak İçin En Doğru Adrestesiniz!

Halı yıkama alanındaki son teknolojileri yakından takip eden VIP34 Halı Yıkama kendisini geliştirerek sürekli iyileştirme modeli ile kaliteli halı yıkama hizmetini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Halı Yıkama işlemi yılda en az bir defa yaptırmanız gereken önemli bir temizliktir. Bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanan yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucunda hem sağlığınızı hem de halınızın ömrünü olumsuz etkiler.Kuralına uygun yıkanmayan halı bakteriler, alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt yani akarlar halılarda yuvalanıp, hızla ürer. Halınız; özel koşullarda, doğru tekniklerle dezenfektan edilerek yıkanmadığı sürece derinlemesine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar.Biz en son teknoloji tam otomatik halı yıkama makinesinde halınızın türü ve kirlilik oranına göre, Anti-bakteriyel Lazer-Promax halı şampuanı kulanıyoruz.,

Bununla birlikte halının tam kurutulmaması kötü kokuya, halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.Yeni teknolojiye tam uyum gösteremeyen firmalar yaptıkları halı yıkamalarda olumsuz sonuçlara neden olmakta ve bu durum müşteri mağduriyeti olarak geri dönmekte.Biz  VIP34 Halı Yıkama  olarak 2 adet teknolojik kurutma odası kullanıyoruz. Halılarınız steril bir şekilde ve tozlu ortamlardan uzak kapalı ortamvipda kurutularak normal şartlarda 3 günde , acil durumlarda (2. acil kurutma odasında express yıkama ile) 24 saatte temiz, sağlıkl ve hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize halılarınızı teslim etmekteyiz.


HAV ALMA

VIP34 Halı Yıkama fabrikası’na gelen halılar önce boyuna ve modeline göre ayrılır. Daha sonra toz alma makinesinden geçirilerek içindeki kum, toz, kıl ve buna benzer yabancı maddeler’den arındırılır.

YIKAMA

Halı silkelendikten sonra VIP34 Halı Yıkama fabrikası’nın 10 fırçalı tam otomatik halı yıkama makineleri’nde Lazerpromax bitkisel halı şampuanı ile çift taraflı olarak yıkanır. Halı’da leke varsa; özel işlem uygulanır.

DURULAMA

Halı yıkandıktan sonra basınçlı su ile üzerinde şampuan kalıntısı kalmayınca’ya kadar durulanır ve santrifüj makinesi’nde uygun devirde sıktırılır. Halı makineye rulo halinde koyulduğu için sıkma esnasında zarar görmez.

KURUTMA

Halı kurutma odasına alınmadan önce; paslanmaz çelik havalandırma askılıklarına asılarak havalandırılır. Özel izolasyon’lu kurutma odamıza alınan halı, sıcak hava üfleyen ve nemi çeken makinelerde 8 saatte kurutulur.

KONTROL

Kurutma odasından çıkan halı özenle kontrol edilir. Herhangi bir problem yoksa paketleme makinesinde havı alınarak tüyleri düzeltilir ve parfümlenerek sarılır. Kontrol’den geçmediyse tekrar yıkamaya alınır.

PAKETLEME

Paketleme bölümü’ne alınan halılar bölge bölge gruplanır ve paketlenir. Müşteri aranarak bilgi istenir. Eğer müşteri musaitse; VIP34 Halı Yıkama fabrikasının ücretsiz servisi ile zamanında teslim edilir.

Anahtar Kelimeler: Başakşehir Halı Yıkama – Kayaşehir Halı Yıkama – Esenyurt Halı Yıkama – Bahçeşehir Halı Yıkama – Halkalı Halı Yıkama – Küçükçekmece Halı Yıkama – Bakırköy Halı Yıkama – Bahçelievler Halı Yıkama – Bağcılar Halı Yıkama – Esenler – Güngören – Zeytinburnu Halı Yıkama – Fatih Halı Yıkama – Eyüp Halı Yıkama – Gaziosmanpaşa Halı Yıkama – Bayrampaşa Halı Yıkama – Sultangazi Halı Yıkama- Sultançiftliği Halı Yıkama – Florya Halı Yıkama – Halı Yıkama – Koltuk Yıkama


Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: halı yıkama – halı temizleme – halı silme – halı temizleme firmaları  halı temizleme şirketleri  – halı temizleme firmalarının telefon numaraları  halı temizleme fiyatları – en iyi halı temizleme firmaları  – halı yıkama firmaları – halı yıkama şirketleri – halı yıkama firmalarının telefon numaraları – halı yıkama fiyatları  en iyi halı yıkama firmaları – halı silme şirketleri – halı silme firmalarının telefon numaraları – halı silme fiyatları – en iyi halı silme firmaları gibi kelimelerden bizlere ulaşabilirsiniz

Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Facebook Yorumları
Kategoriler: Halı Yıkama

1 yorum

Nurcan Karahan · 27 Mart 2020 23:12 tarihinde

Şimdiye kadar kime verdiysem halılarımı lekeleriyle ve beyaz olan rengi siyahımsı bir renkle geri geldi netten gördüm yorumları okudum umudum yoktu nasip dedim halılarımı verdim Allah razı olsun pırıl pırıl olmuşlardı rengi yerine gelmiş bir tane lekesi kalmamıştı Emeğinize sağlık…

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir