Vip34 Halı Yıkama Halkalı
Vip34 Halı Yıkama Halkalı

Halkalı Halı Yıkama

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile insan hayatı kolaylaşmış ve teknoloji günlük hayatımıza kadar girmiştir. İnsan hayatını kolaylaştıran makineleşme temizlik alanında da kullanılmaya başlanılmış ve insanların kendilerine zaman ayırmasına yardımcı olmuştur. Günün büyük bir bölümünü işte çalışarak geçiren bayanlar ruhen ve bedenen yoruluyorlar. İş hayatında yorulan bayanlar ev ortamında da yorulmakta ve kendilerine yeterli zaman ayıramıyorlar. Yemek yaparken, tv izlerken, üzerinde dolanırken halınızın üzerine bir şeyler dökebilir ya da belli bir süreden sonra toz alarak halınız kirlenebilir. Kirlenen halının temizlenmesi gerekir ve apartman hayatı süren bireylerin bunu yıkayarak yapması zor olduğu gibi silerek de gereken temizliği sağlayamamaktadırlar. İnsanların halı yıkama konusunda uzman yardımına ihtiyaç duymaları sonucu halı yıkama firmaları kurulmuştur. Müşteri memnuniyetine değer veren Halkalı halı yıkama firmamızda kadınlara halı yıkama konusunda profesyonel şekilde hizmet verilmektedir.

Vip34 Halı Yıkama Telefon

Halı Yıkama Hizmetinin Avantajları

Halkalı halı yıkama firmamızdan halı yıkama hizmeti satın aldığınızda daha kısa sürede, daha ekonomik, derinlemesine temizlik sunan bir hizmet almış olursunuz. Maddi olarak bütçeniz sarsılmaz ve bu işlem için enerji harcamış olmazsınız. Firmamız halılarınızı bulunduğu yerden alıyor ve yine temizleme işlemi tamamlandıktan sonra hızlı şekilde bulunması gereken yere teslim ediyor.Halı yıkama işleminde tam otomatik halı yıkama makineleri kullanmaktayız. Böylelikle modern makineler ile kaliteli hizmet almanıza yardımcı oluyoruz. Halınızın derinlemesine temizlenmesi ve mis gibi kokması için doğal üretim gül, lavanta doğal yağlı şampuanlar kullanmaktayız.

Halılarınız Yıkanırken Hangi Aşamalardan Geçiyor?

Halkalı halı yıkama firmamız bütçenizi korurken çocuklarınızın sağlığını da düşünür. Bu sebeple halı yıkama işleminde kimyasal ürünler kullanmaktan kaçınıyoruz ve doğal şampuanlar kullanıyoruz. Halınız öncelikle üzerinde ki tozdan arındırılır. Daha sonrasında yürüme bandına koyularak yıkanması için ön hazırlık olarak ıslatılır. Islatılan halınız şampuanlanır. Sonrasında durulanır ve kirli sudan arındırılır. Arındırılan halınız daha sonra vakumlanır ve rulo hale getirilir. Daha sonra halınız kurutma odasına getirilir ve doğal yöntemler ile kurutulur. Kuruyan halınız özel olarak paketlenir ve adresinize getirilerek size teslim edilir. Bütçenizin dostu olan firmamızdan halı yıkama hizmeti almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Vip34 Halı Yıkama Telefon

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

VIP34 halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Facebook Yorumları
Kategoriler: Halı Yıkama

1 yorum

Nurcan Karahan · 27 Mart 2020 22:39 tarihinde

Şimdiye kadar kime verdiysem halılarımı lekeleriyle ve beyaz olan rengi siyahımsı bir renkle geri geldi netten gördüm yorumları okudum umudum yoktu nasip dedim halılarımı verdim Allah razı olsun pırıl pırıl olmuşlardı rengi yerine gelmiş bir tane lekesi kalmamıştı Emeğinize sağlık…

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir