Vip34 Halı Yıkama Kayaşehir
Vip34 Halı Yıkama Kayaşehir

Kayaşehir Halı Yıkama

Halı temizliği her kadının hoşlanmadığı temizlik türleri arasında yer almaktadır. Özellikle yıkama yapılacak büyük balkonu olmayan kadınlar için çok daha büyük bir sıkıntı haline gelmektedir. Kayaşehir halı yıkama firmamız bu konuda kadınlara en iyi halı yıkama hizmetlerini sunuyor. Elde halı yıkamanın tüm zorluklarından, firmamızdan yardım alarak kurtulmak mümkündür. Ayrıca, elde halı yıkarken, bazı lekeleri çıkarmak mümkün olmamaktadır. Bunun için, en iyi kalitede solüsyonları kullanarak temizlik işlemini çok titiz şekilde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Her türlü halı modelini temizleyecek kapasitede çalışanlarımız ve teknolojimiz bulunmaktadır. Kalite standartlarımız yüksek olduğu için özellikle el dokuması halılarda büyük bir özen gösterilerek temizleme işlemi yapılıyor. Yıl boyunca gönül rahatlığı ile kullanacağınız bu halılar firmamız tarafından evinizden alınıyor ve evlerinize teslim ediliyor.

Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

Halı Yıkama İşleminde Profesyonel Hizmet

Kayaşehir halı yıkama firmamız aldığı sorumluluğun bilincinde olan ve en iyi temizleme hizmetini sunmaya özen gösteren bir firmadır. Kullandığımız temizlik malzemelerinde, insan sağlığına zarar vermeyen ürün kullanımı esastır. Evlerde yapılan halı temizliğinde, inatçı lekeleri çıkarmak mümkün olmamaktadır. Ayrıca, halı temizliğinden sonra, kurutulacak alan bulmak, bir hayli güçtür. Kurutulacak alan bulunsa bile, yeterli hijyenik koşullar, sağlanamamaktadır.  Şehirdeki trafik, hava kirliliği gibi etkenler, halıları olumsuz yönde etkilemektedir. Bütün bu faktörler, halı, kilim gibi eşyaların, profesyonel yıkama merkezlerine götürülmesini zorunlu kılmaktadır. Firmamız, teknolojiye uyumlu, en son üretilen yıkama aletlerini kullanmaktadır.

Halılarınız İçin Kaliteli Hizmet Alın

Kayaşehir halı yıkama firmamızın, tercih edilme nedenleri arasında hızlı ve güvenilir hizmetleri gelmektedir. En zor lekeleri bile rahatlıkla çıkarabilecek, halı yıkama makine ve teçhizatları bulunmaktadır. Lekeler için, en etkili çözümler yer almaktadır. Ayrıca, kullanılan temizlik malzemelerindeki kokularda uzun süre kalıcı etki bulunmaktadır. Halıların temizliğinde, yıpranmaya neden olmadan detaylı temizlik yapılmaktadır. Renklerini soldurmadan, kaliteli halı temizliği hizmetini sunmaktayız. Ayrıca, halıların temizliği sonrasında, kurutma yapılacak alanlar da kapalı ortamlardır. Hijyenik ortamlarda, kurutma hizmetini vermekteyiz. Kaliteli ve güvenilir temizlik için, firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Halılarınızdaki en zor lekeler için, etkili çözümler sunulmaktadır.

Vip34 Halı Yıkama Telefon
Vip34 Halı Yıkama Telefon

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

VIP34 halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Facebook Yorumları
Kategoriler: Halı Yıkama

1 yorum

Nurcan Karahan · 27 Mart 2020 22:39 tarihinde

Şimdiye kadar kime verdiysem halılarımı lekeleriyle ve beyaz olan rengi siyahımsı bir renkle geri geldi netten gördüm yorumları okudum umudum yoktu nasip dedim halılarımı verdim Allah razı olsun pırıl pırıl olmuşlardı rengi yerine gelmiş bir tane lekesi kalmamıştı Emeğinize sağlık…

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir