Küçükçekmece Halı Yıkama

Halılarımız; evlerimizin her odasında, hem ayaklarımıza hem de gözlerimize hitap eden eşyalarımızdır. Ev dekorasyonunda çok eski çağlardan beri kullanılmakta olup, bulunduğu çağa ve kültüre özgü motifleriyle görsel açıdan zenginlik sunmaktadırlar. Günümüzde ise özellikle dokuma tekniklerinde yaşanan gelişmeler, bu sanatsal eşyalarımızın kalitesini ve çeşidini artırmış, onları her evin vazgeçilmezi yapmıştır. Ancak bu güzel eşyalar çabuk kirlenmeleri ile de ünlüdür. Halı yıkamada uzman olan Küçükçekmece halı yıkama firmamız halı temizliğinde kaliteli hizmetin adresidir.

Vip34 Halı Yıkama Telefon

Ev Temizliğinde Halının Zahmeti

Ev temizliği hemen herkes için büyük bir strese neden olmaktadır. Ev eşyaları içerisinde özellikle halılar, sürekli yerde oldukları ve üzerinde gezinildiği için diğer eşyalara oranla çok daha fazla kirlenmektedirler. Özellikle halıların, mevcut kir ve tozu hemen halı köklerinde tutması ile bu eşyaların temizliği oldukça zorlaştıran etmenlerdir. Geleneksel yöntemlerle halının balkondan silkelenmesi, bu tozlardan kurtulmanızı sağlamayacağı gibi insan sağlığı açısından da pek çok riski beraberinde getirecektir. Ayrıca evde veya bahçede halı yıkamak, bütün gününüzü alacak, zaman ve su israfına neden olarak hayatınızı zorlaştıracaktır. Ayrıca halı yıkarken kullanacağınız malzemeler, suyun kalitesi ve kimyasallar, halınızı oldukça yıpratacak, sertleştirecek ve yeterince derinlemesine nüfuz edilmediğinden, kirlerinden tam olarak arındırılamayacaktır. Kayıp zamanınız, tasarruf uğruna harcadığınız su ve diğer giderleriniz üzerine yorulmanız da istediğiniz sonucu alamamanızı sağlayacaktır.  Küçükçekmece halı yıkama firmamız sizleri bütün bu zahmetten kurtaracaktır.

Halı Yıkamada Profesyonel Çözüm

Küçükçekmece halı yıkama  olarak halılarınızı, türlerine göre yıkıyoruz. Halılarınız; ister makine, ister yün, isterse el dokuma ürünü olsun, her biri için farklı tekniklerle yıkama işlemi yapmaktayız. Bu sayede çok daha hassas dokunmuş halılarınız, makinelerin yıkama tarzından veya suyun ph değerinden etkilenmeden canlılığını muhafaza etmektedirler. Ayrıca tam otomatik makinelerimizle ve en son tekniklerle halılarınızı derinlemesine temizleyerek onları en inatçı kirlerinden arındırmaya önem veriyoruz. Yıkama işlemlerimiz en modern tekniklerle hijyenik sonuçlar alma esasına dayalı olup, yıkama işleminden sonra gönül rahatlığıyla kullanımınıza hazır hale getirilmektedir. Halılarınızı güler yüzlü hizmet anlayışımızla kapınızdan teslim alıp, belirttiğimiz sürede kapınızda teslim ediyoruz.

Vip34 Halı Yıkama Telefon

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

VIP34 halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Facebook Yorumları
Kategoriler: Halı Yıkama

1 yorum

Nurcan Karahan · 27 Mart 2020 22:40 tarihinde

Şimdiye kadar kime verdiysem halılarımı lekeleriyle ve beyaz olan rengi siyahımsı bir renkle geri geldi netten gördüm yorumları okudum umudum yoktu nasip dedim halılarımı verdim Allah razı olsun pırıl pırıl olmuşlardı rengi yerine gelmiş bir tane lekesi kalmamıştı Emeğinize sağlık…

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir